Český malíř kolem 1950
Výstava lidových hraček - návrh na plakát pro výstavu v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze, nesignováno, tempera/papír, 40 x 30 cm, lehce poškozený pravý okraj (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Český malíř kolem 1950
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |